UWAGA UWAGA - 16-05-2021

nowe informacje dla zalogowanych

 

 

 Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów lotnictwa i historii jednostek lotniczych stacjonujących na Ziemi Łaskiej w witrynie "Grupy Archeo". Szczególnie gorąco pragniemy powitać tych, którzy tę historię tworzyli tak w powietrzu jak i na ziemi.

Oddajemy w Państwa ręce stronę w nowej szacie graficznej, na której zaszło kilka zmian w układzie podstawowego menu. Dodaliśmy nowe funkcje, które naszym zdaniem powinny uatrakcyjnić stronę. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące funkcjonowania i przejrzystości strony. Życzymy Państwu miłego oglądania, a sobie dużej ilości odwiedzin.

Administratorzy


 

AKTUALNOŚCIACH:

- Druga połowa kwietnia zapisała się w annałach 32. BLT wizytą, po raz pierwszy w edycji Av-Det, załóg i techników samolotów F-15E z bazy w Lakenheath. Pod koniec pobytu Amerykanie odwiedzili wystawę samolotów, którą opiekuje się "Grupa Archeo". Zapraszamy na krótką relację z pobytu sojuszników w Łasku.

- Dzisiaj pokazaliśmy w Aktualnościach laureatów i nagrody w szkolnym konkursie wiedzy o lotnictwie polskim. Szkoła w Dłutowie współpracuje z nami od kilku lat i pomimo pandemii zorganizowano konkurs. Tak trzymać!

  

 

    Z A P R A S Z A M Y !