UWAGA UWAGA - 08-02-2021

nowe informacje dla zalogowanych

 

 

 Serdecznie witamy wszystkich pasjonatów lotnictwa i historii jednostek lotniczych stacjonujących na Ziemi Łaskiej w witrynie "Grupy Archeo". Szczególnie gorąco pragniemy powitać tych, którzy tę historię tworzyli tak w powietrzu jak i na ziemi.

Oddajemy w Państwa ręce stronę w nowej szacie graficznej, na której zaszło kilka zmian w układzie podstawowego menu. Dodaliśmy nowe funkcje, które naszym zdaniem powinny uatrakcyjnić stronę. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie dotyczące funkcjonowania i przejrzystości strony. Życzymy Państwu miłego oglądania, a sobie dużej ilości odwiedzin.

Administratorzy


 

AKTUALNOŚCIACH:

- Szanowni Państwo - co roku o tej porze prezentowaliśmy Państwu foto-wspomnienia z kolejnej edycji Balu organizowanego przez "Grupę Archeo Łask". Jednak sytuacja jaka panuje obecnie - pandemia COVID-19 -zmusiła nas do rezygnacji ze zorganizowania XI Balu, w terminie od dziesięciu lat zarezerwowany dla tej imprezy, czyli ostatni weekend Karnawału. Jednak, by odrobinę "osłodzić" Państwu tą niewątpliwą stratę w aktualnościach zamieściliśmy przegląd "słodkiej eskadry" bo to oprócz Was są główni "bohaterowie" naszych cyklicznych spotkań - zapraszamy do artykułu i archiwum poszczególnych edycji Bali "Grupy Archeo Łask" ,

- Generał dywizji pilot Randall Reed - Dowódca 3. Armii Lotniczej w Europie i Afryce - podczas roboczej wizyty w 32.BLT w Łasku. W jej trakcie generał Reed odwiedził również kolekcję Archeologów.

 

 

 

    Z A P R A S Z A M Y !